Spacery Grupy V dziewcząt w Ośrodku Wychowawczym w Grębiszewie
Wychowanki Grupy V Ośrodka Wychowawczego w Grębiszewie regularnie uczestniczą w spacerach po okolicy, których celem jest podziwianie piękna otaczającej przyrody oraz aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Podczas wspólnych wyjść dziewczęta mają okazję obserwować zmieniający się krajobraz, poznawać różnorodność roślin i zwierząt oraz czerpać radość z kontaktu z naturą. Spacery sprzyjają integracji grupy, rozwijają wrażliwość na piękno środowiska naturalnego oraz uczą szacunku do przyrody. Są również doskonałą okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i budowania pozytywnych relacji między wychowankami. Wspólne wędrówki po malowniczych terenach wokół Ośrodka dostarczają wielu pozytywnych emocji, pomagają się wyciszyć oraz zachęcają do prowadzeni zdrowego i aktywnego stylu życia.

