Dzień Dziecka w Ośrodku Wychowawczym w Grębiszewie
W dniu 1 czerwca w naszym Ośrodku Wychowawczym odbyły się obchody Dnia Dziecka. Dla wychowanków przygotowano wiele atrakcji, takich jak gry i zabawy strzeleckie, sportowe, konkursy, wspólne grillowanie oraz słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy aktywnie brali udział w przygotowanych zajęciach, a wydarzenie przebiegało w radosnej i przyjaznej atmosferze. Dzień ten dostarczył dzieciom i młodzieży wielu pozytywnych emocji, uśmiechu oraz niezapomnianych wspomnień.





