Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podcierniu
Podciernie 182, 05-319 Cegłów
e-mail: sekretariat@mowpodciernie.pl
tel. 25 758-55-21,
fax. 25 756-52-94,
tel. kom. 690-020-523

Bal Karnawałowo – Walentynkowy "Mam Talent "

2018-02-15 12:42

W dniu 14.02.2018r odbył się Bal Karnawałowo- Walentynkowy. Uroczystość miała na celu zapoznanie wszystkich z tradycją zabawy karnawałowej a także miała zachęcić do jej kultywowania oraz motywować do rozwijania aktywności ruchowej, muzycznej, artystycznej.

Program balu przedstawiał się w sposób następujący: zostały przeprowadzone zabawy i konkursy np. Jaka to melodia, Niespodziewany prezent, Taniec z balonem, Szalone krzesło, Dzień z życia rodziny, Taniec z kapeluszem oraz Jabłko + kisiel.

Po przeprowadzonych zabawach wychowankowie zaprezentowali swoje umiejętności teatralne w prezentacji ,,Randka w Ciemno” oraz ,,Zwierciadło” po przedstawieniach odbył się konkurs ,, Mam Talent”. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwało Szanowne JURY: Pan Wicedyrektor Piotr Parulski, Pani Wicedyrektor Agnieszka Rutka, Wychowawca Gr. II Urszula Burakowska.

Wychowankowie włożyli wiele pracy w przygotowanie prezentacji scenicznych. Uczestnicy byli oceniani w  trzech kategoriach:

  1. Prezentacja wokalna
  2. Prezentacja teatralna
  3. Projekt karty walentynkowej

Po wszystkich prezentacjach scenicznych Jury udało się na obrady, a wszystkich uczestników balu zaproszono do wspólnej zabawy.

Po zabawie Jury ogłosiło wyniki oraz wręczyło zwycięzcom dyplomy i nagrody.

Szczególną nagrodę: Osobowość konkursu Mam Talent otrzymał wychowanek gr. IV Patryk. Gratulujemy.

 

 

< Wróć