Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podcierniu
Podciernie 182, 05-319 Cegłów
e-mail: sekretariat@mowpodciernie.pl
tel. 25 758-55-21,
fax. 25 756-52-94,
tel. kom. 690-020-523

Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Wyciskaniu Sztangi

10 kwietnia 2022 r. odbyły się II Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Siedlcach przy ul. Prusa 6. Impreza zorganizowana została pod hasłem: „Łączy nas sport”, „Łączy nas sport nie narkotyki. Projekt ten zrealizowany został ze środków własnych Polish Bodybuilding & Fitness & Powerlifting Federation. Spore przedsięwzięcie dla młodych osób, które nigdy nie brały udziału w tak profesjonalnie przygotowanych zawodach. Organizatorami byli m.in.: Kuźnia Formy, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Gostchorzy czy XPC.

Cytatem przewodnim imprezy były słowa Jana Pawła II : „Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, załapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń…”.

  • Nasz wychowanek Piotr Danilenko w kategorii do lat 16 w wadze do 69 kilo zajął I miejsce z wynikiem 100 kg osiągając 70.31 punktów.
  • Nasz podopieczny Arkadiusz Szewczyk w kategorii do lat 18 do 72 kg zdobył III miejsce z wynikiem 90 kg osiągając 64,90 punktu.

            Ogromny sukces naszych wychowanków, poprzedzony trudem, litrami potu i zdeterminowaniu na siłowni! Wielkie podziękowania należą się naszemu wychowawcy Piotrowi Bareja za świetne przygotowanie chłopców do tych zawodów. Na pewno będziemy chcieli wystąpić w kolejnej edycji mistrzostw w przyszłym roku!

< Wróć