Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podcierniu
Podciernie 182, 05-319 Cegłów
e-mail: sekretariat@mowpodciernie.pl
tel. 25 758-55-21,
fax. 25 756-52-94,
tel. kom. 690-020-523

Powiatowy Turniej Taneczny „Wytańczyć marzenia”

2016-02-25 13:58

Dnia 25.02.2016r. ( czwartek ) wychowanki z grupy II i III wzięły udział w III Powiatowym Turnieju Tanecznym ,,Wytańczyć marzenia ”, który odbył się w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim.

 Do rywalizacji stanęli uczniowie z całego powiatu mińskiego. Popularność tego oryginalnego przedsięwzięcia mile zaskoczyła organizatorów, widzów i uczestników. Na turniej przybyli wyjątkowo utalentowani tanecznie uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Wszyscy występujący zaprezentowali się wspaniale, a uroku dodawały przepiękne stroje. Wachlarz stylów prezentowanych przez uczestników był niezwykle szeroki. Widownia mogła podziwiać popisy taneczne i wspólnie bawić się w rytmie zumby, disco, tańca współczesnego i nowoczesnego. Wychowanki z grup II i III zaprezentowały taniec nowoczesny, który przygotowały wraz z wychowawcami. Poziom umiejętności tanecznych uczniów był bardzo wysoki i przy wyborze zwycięzców w każdej kategorii wiekowej stał się przyczyną burzliwych obrad jury. Do ostatniej chwili trwały debaty. Wyłonienie najlepszych spośród wspaniałych był niezwykle trudny.

Co prawda nie zajęliśmy miejsca na podium, lecz otrzymaliśmy dyplom za udział w III Powiatowym Turnieju Tanecznym. Wyjazd uważamy za udany.

< Wróć